Systemy alarmowe Głogów - kompleksowy montaż i serwis

Profesjonalny montaż alarmów to gwarancja, że zainstalowane systemy będą działać sprawnie przez wiele lat. Nasze usługi świadczymy w Głogowie jak i na terenie całego województwa dolnośląskiego. Używamy urządzeń wyłącznie renomowanych producentów polskich jak i zagranicznych, a proponowane przez nas rozwiązania są zgodnie z naszą stale aktualizowaną wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem w branży. Montujemy alarmy dbając nie tylko o wysoką jakość, ale także o komfort klientów. Nasze prace staramy się przeprowadzić na tyle sprawnie, aby nie zakłócać codziennego funkcjonowania i spokoju mieszkańców domu. 

przykłady - alarmy od FUSE Inwest Głogów

Systemy alarmowe - wygoda i bezpieczeńswto

 

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam pochwalić się wieloma zrealizowanymi projektami na terenie Głogowa, jak i innych miast w województwie dolnośląskim. Alarmy SSWIN montujemy w takich miejscach jak: budynki mieszkalne, biura, budynki użyteczności publicznej, sklepy, magazyny, hale produkcyjne oraz magazynowe, namioty przemysłowe, a także obiekty usługowe. W każdym z tych miejsc stosujemy rozwiązania dopasowane do wymagań prawnych oraz indywidualnych wytycznych zamawiających.

 

montaż alarmów na terenie Głogowa

Profesjonalne alarmy w mieście Głogów

Wszystkie nasze usługi, które realizujemy w mieście Głogów, objęte są dwu letnią gwarancją.W ramach naszych usług znajdą Państwo profesjonalne przeglądy oraz naprawy systemów alarmowych, możemy zaoferować także stały nadzór nad całą instalacją alarmową. W ramach umowy serwisowej proponujemy regularne przeglądy serwisowe z usługą kalibracji oraz czyszczenia urządzeń, całodobowe wsparcie w ramach HotLine, pomoc techniczną on-line, a także przyjazd technika w ciągu 48 godzin od zgłoszenia awarii.  Dzięki nam zyskają Państwo pewność, że alarm będzie sprawny zawsze wtedy, kiedy będzie to niezbędne.

różne rodzaje alarmów od firmy FUSE

 TELEFON KONTAKTOWY
663-20-39-39


NAPISZ DO NAS WIADOMOŚĆ
kontakt(kodspam)fuse.com.pl


FUSE INWEST s.c.
Srebrna 16
59-300 Lubin
NIP 692-250-66-91
LOGO Fuse Inwest
Systemy alarmowe | Monitoring | Zabezpieczenia techniczne | Polityka prywatności
FUSE Inwest - Oficjalna Strona - www.fuse.com.pl
Obszar działania firmy woj.dolnośląskie
Telefon kontaktowy: 663-20-39-39 , 697-077-357
Bezpłatny dojazd i wycena systemów !
Systemy i Instalacje Kamer Monitoringu Przemysłowego CCTV (Closed Circuit TeleVision)
Monitoring do domu i firmy Wrocław Lubin Głogów.
Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych