Alarmy Głogów - serwis i montaż

Profesjonalny montaż alarmów to gwarancja, że zainstalowane systemy będą działać sprawnie przez wiele lat. Właśnie tego typu usługi w Głogowie świadczy nasza firma projektująca alarmy do domów oraz firm. Używamy sprzętów najwyższej jakości, które dobieramy zgodnie z naszą stale aktualizowaną wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem w branży. Na nasze usługi dajemy trzy lata gwarancji. Przeprowadzamy okresowe serwisowanie sprzętu wynikające z narzuconych wymogów prawnych oraz z chęci stałego dbania o monitoring w domu.

przykłady - alarmy od FUSE Inwest Głogów

Dobierając sprzęt korzystamy z asortymentu polskich oraz zagranicznych producentów, którzy tworzą rozpoznawalne oraz renomowane marki. Alarmy montujemy, dbając nie tylko o wysoką jakość, ale także o komfort klientów. Nasze prace staramy się przeprowadzić najszybciej, jak to możliwe, aby nie zakłócać codziennego funkcjonowania firmy lub spokoju mieszkańców domu. Oferujemy bezpłatną wycenę dokonywaną na miejscu montażu lub w szybszej wersji on-line.
 

 

 

montaż alarmów na terenie Głogowa

Profesjonalny serwis alarmów

Wszystkie nasze usługi, które realizujemy w mieście Głogów, objęte są gwarancją, która obejmuje serwisowanie alarmów. Chętnie przeprowadzamy serwisowanie również po upływie gwarancji. W ramach naszych usług znajdą Państwo profesjonalne przeglądy oraz naprawy systemów alarmowych i monitoringowych, a także instalacji teletechnicznych. Możemy zaoferować także stały nadzór nad całą instalacją alarmowo-monitoringową. Dzięki nam zyskają Państwo pewność, że alarmy będą sprawne zawsze wtedy, kiedy będzie to niezbędne.
W ramach umowy możemy zaproponować regularne przeglądy serwisowe z usługą kalibracji oraz czyszczenia urządzeń, całodobowe wsparcie w ramach HotLine, pomocą techniczną on-line, a także zapewnić przyjazd technika w ciągu 48 godzin od zgłoszenia awarii. Wszystkie nasze prace zostaną odpowiednio zaprotokołowane. W ramach dodatkowych usług możemy ponadto zaplanować harmonogram niezbędnych napraw, dzięki którym alarmy będą pod stałym nadzorem. Chętnie pomożemy również stworzyć system rozbudowy oraz restrukturyzacji alarmów.

różne rodzaje alarmów od firmy FUSE

 TELEFON KONTAKTOWY
663-20-39-39


NAPISZ DO NAS WIADOMOŚĆ
kontakt@fuse.com.pl


FUSE INWEST s.c.
Srebrna 16
59-300 Lubin
NIP 692-250-66-91
LOGO Fuse Inwest
Systemy alarmowe | Monitoring | Zabezpieczenia techniczne
FUSE Inwest - Oficjalna Strona - www.fuse.com.pl
Obszar działania firmy woj.dolnośląskie
Telefon kontaktowy: 663-20-39-39 , 697-077-357
Bezpłatny dojazd i wycena systemów !
Systemy i Instalacje Alarmowe SSWiN (System Sygnalizacji Włamania i Napadu)
Systemy i Instalacje Kamer Monitoringu Przemysłowego CCTV (Closed Circuit TeleVision)
Alarmy Monitoring do domu i firmy Wrocław Lubin Głogów.
Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych