Instalacje alarmowe Jelenia Góra - alarmy domowe i dla firm

Instalacje alarmowe to nowoczesne, kompleksowe systemy pozwalające zadbać o bezpieczeństwo w domu oraz w miejscu pracy. Skutecznie odstraszają potencjalnych złodziei, a w sytuacji zagrożenia zaalarmują odpowiednie służby oraz obudzą nieświadomych niczego mieszkańców. Mogą też bezpośrednio przyczynić się do złapania włamywacza na gorącym uczynku. Montaż alarmu jest doskonałą inwestycją, która służy przez wiele lat, dając komfort oraz pozwalając zapomnieć o domu podczas wyjazdów na urlop czy w podróż służbową.

instalacje alarmowe SSWiN od FUSE Inwest Jelenia Góra
  Montowane przez nas alarmy dostępne są na terenie całego Dolnego Śląska, w tym także w Jeleniej Górze. Bez względu na miejsce dojazdu, jesteśmy w stanie zagwarantować darmową wycenę na miejscu montażu. Tym, którym szczególnie zależy na czasie, oferujemy opcję wyceny internetowej. Staramy się, aby polecane przez nas rozwiązania były stosunkowo niedrogie przy możliwie najwyższej jakości sprzętu. Stosowane instalacje alarmowe możemy zamontować w wersji przewodowej, jak i bezprzewodowej, w zależności od budżetu oraz oczekiwań estetyczno-funkcjonalnych.
  alarmy domowe - montaż na terenie Jeleniej Góry

Najlepsze alarmy w Jeleniej Górze

  Nasza firma oferuje zróżnicowane alarmy domowe oraz przeznaczone dla firm. Jesteśmy w stanie połączyć je z dowolnie wybraną przez Państwa firmą ochroniarską lub interwencyjną. Dodatkowo, w zależności od oczekiwań, alarmy mogą mieć różnorodne sposoby działania. Możemy zastosować sygnalizację dźwiękową, która skutecznie spłoszy włamywacza oraz ostrzeże przed niebezpieczeństwem, jak i mniej dającą się we znaki funkcję wysłania powiadomienia na telefon. Dzięki temu mogą Państwo sami wybrać czy wolą bardziej, czy mniej dyskretną formę informacji o naruszeniu bezpieczeństwa.
  różne rodzaje alarmów od firmy FUSE

Alarmy – Jelenia Góra

  Stosując nasze alarmy, zyskują Państwo pewność, że zostaną Państwo ostrzeżeni w momencie zagrożenia bez konieczności naprawy oraz wymieniania sprzętu przez wiele lat. Alarmy, które stosujemy między innymi w Jeleniej Górze to sprawdzone rozwiązania, przetestowane w wielu domach oraz biurowcach. Polecamy je każdemu, kto chce poczuć się pewniej bezwzględu na miejsce przebywania.

 

 TELEFON KONTAKTOWY
663-20-39-39


NAPISZ DO NAS WIADOMOŚĆ
kontakt@fuse.com.pl


FUSE INWEST s.c.
Srebrna 16
59-300 Lubin
NIP 692-250-66-91
LOGO Fuse Inwest
Systemy alarmowe | Monitoring | Zabezpieczenia techniczne
FUSE Inwest - Oficjalna Strona - www.fuse.com.pl
Obszar działania firmy woj.dolnośląskie
Telefon kontaktowy: 663-20-39-39 , 697-077-357
Bezpłatny dojazd i wycena systemów !
Systemy i Instalacje Alarmowe SSWiN (System Sygnalizacji Włamania i Napadu)
Systemy i Instalacje Kamer Monitoringu Przemysłowego CCTV (Closed Circuit TeleVision)
Alarmy Monitoring do domu i firmy Wrocław Lubin Głogów.
Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych