Instalacje alarmowe Jelenia Góra - alarm w domu i firmie

Instalacje alarmowe to nowoczesne, kompleksowe systemy pozwalające zadbać o bezpieczeństwo w domu oraz w firmie. Skutecznie odstraszają potencjalnych złodziei, a w sytuacji zagrożenia zaalarmują odpowiednie służby oraz obudzą nieświadomych niczego mieszkańców. Mogą też bezpośrednio przyczynić się do złapania włamywacza na gorącym uczynku. Montaż alarmu jest doskonałą inwestycją, która służy przez wiele lat, dając komfort oraz pozwalając zapomnieć o domu podczas wyjazdów na urlop czy w podróż służbową.

instalacje alarmowe SSWiN od FUSE Inwest Jelenia Góra
 

Świadczymy usługi na terenie całego województwa dolnośląskiego, w tym także w Jeleniej Górze. Bez względu na miejsce dojazdu, jesteśmy w stanie zagwarantować darmową wycenę na miejscu montażu. Tym, którym szczególnie zależy na czasie, oferujemy opcję wyceny internetowej. Staramy się, aby polecane przez nas rozwiązania były stosunkowo niedrogie przy możliwie najwyższej jakości sprzętu. Stosowane instalacje alarmowe możemy zamontować w wersji przewodowej, jak i bezprzewodowej, w zależności od budżetu oraz oczekiwań estetyczno-funkcjonalnych.


  alarmy domowe - montaż na terenie Jeleniej Góry

Najlepsze alarmy w Jeleniej Górze

Nasza firma oferuje zróżnicowane alarmy domowe oraz przeznaczone dla firm. Jesteśmy w stanie połączyć je z dowolnie wybraną przez Państwa firmą ochroniarską lub interwencyjną. Dodatkowo, w zależności od oczekiwań, alarmy mogą mieć różnorodne sposoby informowania o wystąpieniu naruszenia czujki alarmowej. Możemy zastosować głośną sygnalizację dźwiękową, która skutecznie spłoszy włamywacza lub ostrzeże przed niebezpieczeństwem, jak i mniej dającą się we znaki funkcję wysłania powiadomienia na telefon. 
  różne rodzaje alarmów od firmy FUSE

Alarmy – Jelenia Góra

Korzystając z zaproponowanych rozwiązań przez naszą firmę zyskują Państwo pewność, że Państwa majątek został zabezpieczony w najlepszy sposób. Alarmy, które stosujemy to sprawdzone rozwiązania, przetestowane w wielu domach oraz firmach. Polecamy je każdemu, kto chce poczuć się pewnie i bezpiecznie.

 TELEFON KONTAKTOWY
663-20-39-39


NAPISZ DO NAS WIADOMOŚĆ
kontakt(kodspam)fuse.com.pl


FUSE INWEST s.c.
Srebrna 16
59-300 Lubin
NIP 692-250-66-91
LOGO Fuse Inwest
Systemy alarmowe | Monitoring | Zabezpieczenia techniczne | Polityka prywatności
FUSE Inwest - Oficjalna Strona - www.fuse.com.pl
Obszar działania firmy woj.dolnośląskie
Telefon kontaktowy: 663-20-39-39 , 697-077-357
Bezpłatny dojazd i wycena systemów !
Systemy i Instalacje Kamer Monitoringu Przemysłowego CCTV (Closed Circuit TeleVision)
Monitoring do domu i firmy Wrocław Lubin Głogów.
Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych