Systemy, instalacje alarmowe Legnica

Instalowane przez nas systemy alarmowe to najwyższej klasy rozwiązania, które tworzymy z elementów pochodzenia polskiego oraz zagranicznego. Dobierając nasz asortyment, zawsze myślimy o tym, że niezawodność systemów to jedyny sposób na zapewnienie klientom, że w sytuacji zagrożenia zostaną oni odpowiednio szybko powiadomieni, dzięki czemu zostanie ochroniony ich majątek lub życie czy zdrowie. Instalacje alarmowe montujemy zarówno w firmach, jak i na prywatnych posesjach, w domach oraz mieszkaniach.

 

systemy i instalacje alarmowe SSWiN od FUSE Inwest Legnica


Jednym z miast, w których świadczymy nasze usługi, jest Legnica. Siedziba naszego biura znajduje się w Lubinie, jednak gwarantujemy bezpłatną wycenę wraz z dojazdem na miejsce wskazane przez klienta. Dla osób, które nie posiadają zbyt wiele wolnego czasu, wyceny możemy dokonać także on-line, co przyspiesza cały proces instalowania alarmów. Systemy alarmowe, które stosujemy, zawsze dopasowane są do indywidualnych potrzeb zamawiającego. Są zależne od budżetu, wielkości chronionego obszaru oraz wymagań klientów. Wszystkie jednak charakteryzują się niezawodnością oraz objęte są trzyletnią gwarancją.
 

montaż alarmów na terenie Legnicy

Profesjonalny montaż systemów alarmowych w Legnicy

W naszej ofercie znajdują się instalacje alarmowe różnorodnego przeznaczenia. Firmom w Legnicy oferujemy kompleksowy System Sygnalizacji Włamania i Napadu oparty o najnowocześniejsze rozwiązania w wybranych kategoriach: GRADE 1, GRADE 2, GRADE 3, GRADE 4. Jest on dopasowywany indywidualnie do wymagań narzucanych przez określoną branżę oraz prawo, które jest z nią związane. Może być zbudowany głównie bezprzewodowo lub przewodowo.

 

różnego rodzaju alarmy od firmy FUSE

Podobne systemy stosujemy także w domach prywatnych. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie chcą martwić się o bezpieczeństwo mieszkania oraz element inteligentnych rozwiązań domowych coraz chętniej stosowanych przez mieszkańców Legnicy. Montowane instalacje alarmowe mogą być połączone z bramą wjazdową oraz furtką, co pozwoli zamknąć je za pomocą jednego pilota. Co więcej, nasze instalacje mogą służyć do zdalnego sterowania także innymi elementami domu, jak chociażby oświetlenie ogrodu.TELEFON KONTAKTOWY
663-20-39-39


NAPISZ DO NAS WIADOMOŚĆ
kontakt@fuse.com.pl


FUSE INWEST s.c.
Srebrna 16
59-300 Lubin
NIP 692-250-66-91
LOGO Fuse Inwest
Systemy alarmowe | Monitoring | Zabezpieczenia techniczne
FUSE Inwest - Oficjalna Strona - www.fuse.com.pl
Obszar działania firmy woj.dolnośląskie
Telefon kontaktowy: 663-20-39-39 , 697-077-357
Bezpłatny dojazd i wycena systemów !
Systemy i Instalacje Alarmowe SSWiN (System Sygnalizacji Włamania i Napadu)
Systemy i Instalacje Kamer Monitoringu Przemysłowego CCTV (Closed Circuit TeleVision)
Alarmy Monitoring do domu i firmy Wrocław Lubin Głogów.
Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych