Alarmy Legnica - montaż i serwis

Instalowane przez nas alarmy to najwyższej klasy rozwiązania, które cieszą się niezawodnością i bardzo dobrą opinią uśród użytkowników. Tworząc projekty instalacji alarmowych dla naszych klientów zawsze myślimy o zapewnieniu im bezpieczeństwa i spokoju. Dobrze skomponowany system alarmowy to jedyny sposób na zapewnienie klientom, że w sytuacji zagrożenia system odpowienio szybko zareaguje, dzięki temu zostanie ochroniony ich majątek lub zdrowie a nawet życie. Projekt wykonują wykwalifikowani specjaliści, których umiejętności poparte są wieloma zrealizowanymi zleceniami dla firm oraz osób prywatnych. Oferowane przez nas systemy alarmowe SSWiN są aktualne z najnowszą technologią. Posiadamy zarówno najnowocześniejsze rozwiązania światłowodowe, jak i wersje klasyczne, bardziej ekonomiczne. Instalacja alarmowa może zostać wykonana przewodowo lub bezprzewodowo, co nie wpływa na spelniane przez urządzenia funkcje.

 

systemy i instalacje alarmowe SSWiN od FUSE Inwest Legnica


Nasze usługi świadczymy na terenie całego dolnego śląska a jednym z miast jest Legnica. Siedziba naszego biura znajduje się w Lubinie, dlatego gwarantujemy bezpłatną wycenę wraz z dojazdem na miejsce wskazane przez klienta. Dla osób, które nie posiadają zbyt wiele wolnego czasu, wyceny możemy dokonać także on-line, co przyspiesza cały proces instalowania alarmów. Alarmy, które stosujemy, zawsze dopasowane są do indywidualnych potrzeb zamawiającego, są zależne od budżetu, wielkości chronionego obszaru oraz wymagań klienta. Wszystkie charakteryzują się niezawodnością oraz objęte są dwuletnią gwarancją.
 

montaż alarmów na terenie Legnicy

Profesjonalny montaż systemów alarmowych w Legnicy

Instalacje alarmowe montujemy zarówno w firmach, jak i na prywatnych posesjach, w domach oraz mieszkaniach.W naszej ofercie znajdują się instalacje alarmowe różnorodnego przeznaczenia. Firmom w Legnicy oferujemy kompleksowy System Sygnalizacji Włamania i Napadu oparty o najnowocześniejsze rozwiązania w wybranych kategoriach: GRADE 1, GRADE 2, GRADE 3, GRADE 4. Jest on dopasowywany indywidualnie do wymagań narzucanych przez określoną branżę oraz prawo, które jest z nią związane.

 

różnego rodzaju alarmy od firmy FUSE

Montowane instalacje alarmowe mogą być połączone z wieloma urządzeniami w domu spełniając również funkcje automatyki domowej. Alarm daje możliwość połączenia z bramą wjazdową oraz furtką, co pozwoli zamknąć je za pomocą jednego pilota, lub załączy i wyłączy czuwanie systemu oraz zasteruje roletami. Co więcej, nasze instalacje mogą służyć do zdalnego sterowania także innymi elementami domu, jak chociażby oświetleniem ogrodu czy systemem nawadniania. Jeżeli Legnica jest miastem, w którym szukają Państwo rzetelnej firmy realizującej projektowanie i motaż alarmów to trafiliście w odpowiednie miejsce. Zapraszamy do współpracy!TELEFON KONTAKTOWY
663-20-39-39


NAPISZ DO NAS WIADOMOŚĆ
kontakt(kodspam)fuse.com.pl


FUSE INWEST s.c.
Srebrna 16
59-300 Lubin
NIP 692-250-66-91
LOGO Fuse Inwest
Systemy alarmowe | Monitoring | Zabezpieczenia techniczne | Polityka prywatności
FUSE Inwest - Oficjalna Strona - www.fuse.com.pl
Obszar działania firmy woj.dolnośląskie
Telefon kontaktowy: 663-20-39-39 , 697-077-357
Bezpłatny dojazd i wycena systemów !
Systemy i Instalacje Kamer Monitoringu Przemysłowego CCTV (Closed Circuit TeleVision)
Monitoring do domu i firmy Wrocław Lubin Głogów.
Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych