Alarmy Lubin - serwis i montaż

Jeżeli jesteś osobą z Lubina i zastanawiasz się, w jaki sposób zwiększyć poziom bezpieczeństwa na terenie własnej firmy lub domu, to oferta przygotowana przez nas powinna Cię zainteresować. Jesteśmy znaną marką z branży nowoczesnych rozwiązań alarmowych oraz systemów CCTV, która może zagwarantować Ci obsługę na najwyższym poziomie oraz sprzęt, który sprosta wszystkim Twoim oczekiwaniom. Współpracujemy bezpośrednio z wieloma renomowanymi producentami sprzętu, dlatego nasza oferta jest kompleksowa. 

systemy alarmowe SSWiN od FUSE Inwest Lubin

Możemy Ci zaoferować systemy alarmowe, systemy powiadomień, systemy monitoringu, systemy kontroli dostępu, urządzenia z dziedziny teletechniki oraz wiele innych rozwiązań, dzięki którym Twój dom lub firma będą w pełni bezpieczne i funkcjonalne. Naszym klientom z Lubina oferujemy również montaż wszystkich zamówionych u nas urządzeń, jak i ich serwis. Zawsze gwarantujemy profesjonalną obsługę, ponieważ nasz zespół zbudowany jest z doświadczonych specjalistów, którzy w branży działają już od wielu lat.

montaż alarmów na terenie Lubina

Szybka realizacja i atrakcyjne ceny

Pracujemy zawsze szybko, sprawnie i niezawodne, a oferowane przez nas ceny należą do jednych z najatrakcyjniejszych. To wszystko sprawia, że jesteśmy firmą wybieraną przez wiele osób, dlatego możemy pochwalić się licznymi referencjami, jak i pozytywnymi opiniami. Zaufaj naszemu profesjonalizmowi, a dowiesz się, jak wiele korzyści może Ci zapewnić marka FUSE Inwest. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą pełną ofertą.

rożne rodzaje czujników alarmowych

 

Zapraszamy również do naszego Salonu firmowego w Lubinie przy ulicy Bema 1. TELEFON KONTAKTOWY
663-20-39-39


NAPISZ DO NAS WIADOMOŚĆ
kontakt@fuse.com.pl


FUSE INWEST s.c.
Srebrna 16
59-300 Lubin
NIP 692-250-66-91
LOGO Fuse Inwest
Systemy alarmowe | Monitoring | Zabezpieczenia techniczne
FUSE Inwest - Oficjalna Strona - www.fuse.com.pl
Obszar działania firmy woj.dolnośląskie
Telefon kontaktowy: 663-20-39-39 , 697-077-357
Bezpłatny dojazd i wycena systemów !
Systemy i Instalacje Alarmowe SSWiN (System Sygnalizacji Włamania i Napadu)
Systemy i Instalacje Kamer Monitoringu Przemysłowego CCTV (Closed Circuit TeleVision)
Alarmy Monitoring do domu i firmy Wrocław Lubin Głogów.
Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych