Alarmy Polkowice - serwis i montaż

Mieszkańcom Polkowic jak i całego województwa dolnośląskiego oferujemy profesjonalny montaż alarmów. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, którzy potrzebują ochrony na prywatnej posesji, jak również przedsiębiorców, którzy chcą zadbać o pomieszczenia oraz otoczenia budynków na terenie swojej działalności. W naszej ofercie znajdują się alarmy, do instalacji których używamy wyłącznie najwyższej jakości urządzeń pochodzących od polskich oraz zagranicznych producentów kreujących rozpoznawalne marki. Decydując się na nasze usługi, zyskują Państwo pewność, że zamontowane alarmy będą działać niezawodnie przez długi czas.

przykłady - alarmy od FUSE Inwest Polkowice

Projektując rozkład czujników alarmowych, bierzemy pod uwagę rodzaj budynku, ilość pomieszczeń oraz wysokość budżetu, który został przeznaczony na zabezpieczenie obiektu. Co więcej, w przypadku obsługi firm nasze rozwiązania dopasowujemy do wymagań prawnych obowiązujących w danej branży. Nad poprawnym działaniem alarmów czuwają nasi wykwalifikowani specjaliści, którzy posiadają ogromne doświadczenie w branży oraz aktualną wiedzę dotyczącą najnowszych technologii. Montaż zawsze przebiega sprawnie oraz nie przeszkadza w codziennych czynnościach czy też w życiu mieszkańców.

różne rodzaje alarmów od firmy FUSE

 

Okresowe przeglądy systemów

Wszystkie nasze usługi objęte są dwuletnią gwarancją, w ramach której naprawy odbywają się sprawnie i bezproblemowo. Ponad to możemy zaproponować stały dozór nad Państwa systemem alarmowym, co pozwoli na wszesne wykrycie usterek, a ponad to wpłynie na Państwa spokój ponieważ system będzie pod stałą kontrolą naszej firmy. Po upływanie gwarancji także nie pozostawiamy klienta samego. Oferujemy pełen zakres usług pogwarancyjnych w korzystnych cenach.

 

montaż alarmów na terenie Polkowice


W ramach umowy mogą Państwo liczyć na całodobowy kontakt z nami w ramach usługi Pomoc HotLine, wsparcie techniczne on-line oraz przyjazd technika na miejsce awarii w ciągu 48 godzin od zgłoszenia. W ramach przeglądów serwisowych ujęte są również usługi kalibracji oraz czyszczenia urządzeń. Wszystkie nasze prace zawsze protokołujemy, aby móc łatwo określić, jakim działaniom zostały poddane alarmy podczas napraw. TELEFON KONTAKTOWY
663-20-39-39


NAPISZ DO NAS WIADOMOŚĆ
kontakt(kodspam)fuse.com.pl


FUSE INWEST s.c.
Srebrna 16
59-300 Lubin
NIP 692-250-66-91
LOGO Fuse Inwest
Systemy alarmowe | Monitoring | Zabezpieczenia techniczne | Polityka prywatności
FUSE Inwest - Oficjalna Strona - www.fuse.com.pl
Obszar działania firmy woj.dolnośląskie
Telefon kontaktowy: 663-20-39-39 , 697-077-357
Bezpłatny dojazd i wycena systemów !
Systemy i Instalacje Kamer Monitoringu Przemysłowego CCTV (Closed Circuit TeleVision)
Monitoring do domu i firmy Wrocław Lubin Głogów.
Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych