Systemy alarmowe SSWiN Wrocław - montaż alarmu

System Sygnalizacji Włamania i Napadu to kompleksowy system pozwalający na pełne zabezpieczenie prywatnej posiadłości, mieszkania lub terenu przedsiębiorstwa przed wtargnięciem niechcianej osoby. Jest to indywidualnie projektowane rozwiązanie, które pozwala na zastosowanie alarmów zgodnie z wymaganiami, które narzuca chroniona powierzchnia, a także zgodnie z oczekiwaniami klienta. Oferowane przez nas systemy alarmowe SSWiN są aktualne z najnowszą technologią. Posiadamy zarówno najnowocześniejsze rozwiązania światłowodowe, jak i wersje klasyczne, bardziej ekonomiczne.

systemy alarmowe SSWiN od FUSE Inwest Wrocław

 

Nasze usługi realizujemy na terenie całego dolnego śląska, a przede wszystkim we Wrocławiu. Dokonujemy bezpłatnej wyceny na miejscu montażu lub aby przyspieszyć okres projektowania, za pośrednictwem internetu. Projekt wykonują wykwalifikowani specjaliści, których umiejętności poparte są wieloma zrealizowanymi zleceniami dla firm oraz osób prywatnych. Staramy się jak najbardziej skrócić czas od momentu skontaktowania się z nami do wykonania zlecenia. Dbamy również o to, by sama realizacja przebiega nie przeszkadzając w codziennym funkcjonowaniu mieszkańców posiadłości. Naszą ofertą udowadniamy, że montaż alarmu może być sprawny i bezproblemowy.

Systemy alarmowe - wygoda i bezpieczeńswto

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam pochwalić się wieloma zrealizowanymi projektami na terenie Wrocławia, jak i innych miast w województwie dolnośląskim. Alarmy SSWIN montujemy w takich miejscach jak: budynki mieszkalne, biura, budynki użyteczności publicznej, sklepy, magazyny, hale produkcyjne oraz magazynowe, namioty przemysłowe, a także obiekty usługowe. W każdym z tych miejsc stosujemy rozwiązania dopasowane do wymagań prawnych oraz indywidualnych wytycznych zamawiających.

montaż alarmu prze firme FUSE na terenie Wrocławia

W naszej pracy stosujemy wyłącznie sprawdzone elementy pochodzące od producentów z Polski oraz z zagranicy. Wykorzystywaliśmy je już w wielu realizacjach, dlatego możemy zagwarantować, że są to najwyższej jakości urządzenia działające niezawodnie zawsze wtedy, kiedy jest to niezbędne. Dysponujemy szerokim asortymentem, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo opcję zamontowania czujników wykrycia wibracji, wody, ruchu, dymu, ciepła, a także różnorodnych gazów: palnych, usypiających, czy tlenku węgla. Posiadamy także nowoczesne czujniki zmiany położenia 3D oraz kurtyny przejścia i kontaktrony.

Profesjonalne alarmy w mieście Wrocław.

Dzięki zastosowaniu zróżnicowanych rodzajów sprzętu, alarmy pozwalają wykryć różnego rodzaju zagrożenia wynikające nie tylko z włamania, ale również w przypadku wystąpienia pożaru lub zalania. Działanie naszych systemów jest na tyle zróżnicowane, że są w stanie informować o zagrożeniu za pomocą sygnalizacji dźwiękowej, optycznej, a także w dyskretny sposób, chociażby za pomocą informacji przesyłanej do aplikacji zainstalowanej na smartfonie. Są bardzo intuicyjne w sterowaniu, a co ważne, można podłączyć do nich dowolnie wybraną firmę ochroniarską lub grupę interwencyjną. Wszystkie nasze realizacje objęte są dwuletnią gwarancją. 

 

rożne rodzaje alarmów od firmy FUSETELEFON KONTAKTOWY
663-20-39-39


NAPISZ DO NAS WIADOMOŚĆ
kontakt(kodspam)fuse.com.pl


FUSE INWEST s.c.
Srebrna 16
59-300 Lubin
NIP 692-250-66-91
LOGO Fuse Inwest
Systemy alarmowe | Monitoring | Zabezpieczenia techniczne | Polityka prywatności
FUSE Inwest - Oficjalna Strona - www.fuse.com.pl
Obszar działania firmy woj.dolnośląskie
Telefon kontaktowy: 663-20-39-39 , 697-077-357
Bezpłatny dojazd i wycena systemów !
Systemy i Instalacje Kamer Monitoringu Przemysłowego CCTV (Closed Circuit TeleVision)
Monitoring do domu i firmy Wrocław Lubin Głogów.
Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych