Systemy alarmowe SSWiN Wrocław - montaż alarmu

System Sygnalizacji Włamania i Napadu to kompleksowy system pozwalający na pełne zabezpieczenie prywatnej posiadłości, mieszkania lub terenu przedsiębiorstwa przed wtargnięciem niechcianej osoby. Jest to indywidualnie projektowane rozwiązanie, które pozwala na zastosowanie alarmów zgodnie z wymaganiami, które narzuca chroniona powierzchnia, a także zgodnie z oczekiwaniami klienta. Oferowane przez nas systemy alarmowe SSWIN są aktualne z najnowszą technologią. Posiadamy zarówno najnowocześniejsze rozwiązania światłowodowe, jak i wersje klasyczne, bardziej ekonomiczne.

systemy alarmowe SSWiN od FUSE Inwest Wrocław

 

Nasze usługi realizujemy na terenie całego Dolnego Śląska, a przede wszystkim we Wrocławiu. Dokonujemy bezpłatnej wyceny na miejscu montażu lub aby przyspieszyć okres projektowania, za pośrednictwem internetu. Projekt wykonują wykwalifikowani specjaliści, których umiejętności poparte są wieloma zrealizowanymi zleceniami dla firm oraz osób prywatnych. Montaż alarmu odbywa się najszybciej jak to możliwe. Staramy się jak najbardziej skrócić czas od momentu skontaktowania się z nami do wykonania zlecenia, nie przeszkadzając przy tym w codziennym funkcjonowaniu przedsiębiorstwa lub mieszkańców posiadłości. Naszą ofertą udowadniamy, że montaż alarmu może być szybki I bezproblemowy.

Jakie zlecenia na założenie alarmów realizujemy?

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam pochwalić się wieloma zrealizowanymi projektami na terenie Wrocławia, jak i innych miast w województwie dolnośląskim. Alarmy SSWIN montujemy w takich miejscach jak: budynki mieszkalne, biura, budynki użyteczności publicznej, sklepy, magazyny, hale produkcyjne oraz magazynowe, namioty przemysłowe, a także obiekty usługowe. W każdym z tych miejsc stosujemy rozwiązania dopasowane do wymagań prawnych oraz tych narzucanych przez zlecających nam założenie czujników.

montaż alarmu prze firme FUSE na terenie Wrocławia

W naszej pracy stosujemy wyłącznie sprawdzone elementy pochodzące od producentów z Polski oraz z zagranicy. Wykorzystywaliśmy je już w wielu realizacjach, dlatego możemy zagwarantować, że są to najwyższej jakości sprzęty działające niezawodnie zawsze wtedy, kiedy jest to niezbędne. Dysponujemy szerokim asortymentem, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo opcję zamontowania czujników wibracji, wody, ruchu, dymu, ciepła, a także różnorodnych gazów: palnych, usypiających, czy tlenku węgla. Posiadamy także nowoczesne czujniki zmiany położenia 3D oraz kurtyny przejścia i kontaktrony.

Profesjonalne alarmy w mieście Wrocław.

Dzięki zastosowaniu zróżnicowanych rodzajów sprzętu, alarmy pozwalają wykryć różnego rodzaju zagrożenia wynikające nie tylko z włamania, ale również w przypadku wystąpienia pożaru lub zalania.
Wszystkie nasze działania objęte są trzyletnią gwarancją. Po jej zakończeniu świadczymy także usługi pogwarancyjne w atrakcyjnych cenach. Działanie naszych systemów jest na tyle zróżnicowane, że są w stanie informować o zagrożeniu za pomocą sygnalizacji dźwiękowej, optycznej, a w dyskretny sposób, chociażby za pomocą informacji przesyłanej do aplikacji zainstalowanej na smartfonie. Są bardzo intuicyjne w sterowaniu, a co ważne, można podłączyć
o nich dowolnie wybraną firmę ochroniarską lub grupę interwencyjną.

 

 

rożne rodzaje alarmów od firmy FUSETELEFON KONTAKTOWY
663-20-39-39


NAPISZ DO NAS WIADOMOŚĆ
kontakt@fuse.com.pl


FUSE INWEST s.c.
Srebrna 16
59-300 Lubin
NIP 692-250-66-91
LOGO Fuse Inwest
Systemy alarmowe | Monitoring | Zabezpieczenia techniczne
FUSE Inwest - Oficjalna Strona - www.fuse.com.pl
Obszar działania firmy woj.dolnośląskie
Telefon kontaktowy: 663-20-39-39 , 697-077-357
Bezpłatny dojazd i wycena systemów !
Systemy i Instalacje Alarmowe SSWiN (System Sygnalizacji Włamania i Napadu)
Systemy i Instalacje Kamer Monitoringu Przemysłowego CCTV (Closed Circuit TeleVision)
Alarmy Monitoring do domu i firmy Wrocław Lubin Głogów.
Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych