Monitoring CCTV Bolesławiec - kompleksowy montaż kamer


Telewizja przemysłowa - Systemy CCTV

Bolesławiec to jedno z miast, w którym mogą Państwo skorzystać z naszych usług w zakresie instalacji monitoringu CCTV. Stosowane przez nas rozwiązania są zawsze dopasowane indywidualnie do każdego zamówienia, w zależności od ilości pomieszczeń, ich metrażu oraz wysokości, a także oczekiwań klientów. Wybierany przez nas sprzęt to sprawdzone rozwiązania producentów polskich oraz zagranicznych. 

monitoring podzespoły od FUSE Inwest Bolesławiec

Montaż kamer w mieście Bolesławiec

Planując montaż kamer, zawsze dbamy o to, aby zastosowane rozwiązania posiadały odpowiednie parametry pozwalające na uzyskanie jak najlepszego obrazu, bez konieczności wydawania majątku na monitoring. Dbamy o ekonomiczny aspekt montażu oraz staramy się maksymalnie wykorzystywać techniczne możliwości dobieranego sprzętu. W naszym zespole pracują tylko sprawdzeni fachowcy, którzy mogą pochwalić się mnóstwem sprawnie przeprowadzonych instalacji. Ich wiedza oraz doświadczenie powoduje, że bezsprzecznie możemy zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług.

 

 

montaż i instalacja kamer na terenie Bolesławca

 

Monitoring w Bolesławcu - montaż i serwis

Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, zyskują Państwo pewność, że inwestują w monitoring najwyższej jakości. Nasze kamery możemy podłączyć bezpośrednio do telewizora lub zapewnić im możliwość sterowania przez aplikację na smartfonie. Zapewniamy dostęp do urządzeń przez internet oraz możliwość odtwarzania obrazu z kilku rejestratorów jednocześnie. W cenie montażu znajduje się całe oprogramowanie z licencją dożywotnią.

 

rożnego rodzaju kamery do monitoringu od FUSE

Montaż kamer CCTV w mieście Bolesławiec

Wszystkie nasze usługi obejmujące montaż kamer objęte są dwuletnią gwarancją. Oferujemy również pomoc przy stworzeniu harmonogramu rozbudowy sieci, a także podejmujemy się stałego nadzoru po upływie okresu gwarancji. Jesteśmy dostępni on-line 24/h, a nasi specjaliści dojeżdżają na miejsce awarii w ciągu 48h od momentu zgłoszenia. W ramach współpracy oferujemy okresowe przeglądy zawierające usługę kalibracji oraz czyszczenie sprzętu. Dzięki nam zyskasz pewność, że Twój monitoring będzie zawsze działał bez zastrzeżeń! Bolesławiec to miasto, w którym świadczymy nasze usługi – zapraszamy do współpracy.TELEFON KONTAKTOWY
663-20-39-39


NAPISZ DO NAS WIADOMOŚĆ
kontakt@fuse.com.pl


FUSE INWEST s.c.
Srebrna 16
59-300 Lubin
NIP 692-250-66-91
LOGO Fuse Inwest
Systemy alarmowe | Monitoring | Zabezpieczenia techniczne
FUSE Inwest - Oficjalna Strona - www.fuse.com.pl
Obszar działania firmy woj.dolnośląskie
Telefon kontaktowy: 663-20-39-39 , 697-077-357
Bezpłatny dojazd i wycena systemów !
Systemy i Instalacje Alarmowe SSWiN (System Sygnalizacji Włamania i Napadu)
Systemy i Instalacje Kamer Monitoringu Przemysłowego CCTV (Closed Circuit TeleVision)
Alarmy Monitoring do domu i firmy Wrocław Lubin Głogów.
Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych