Telewizja przemysłowa - monitoring CCTV Głogów

Profesjonalna obsługa oraz skuteczne rozwiązania.

Telewizja przemysłowa to system monitoringu, który pozwala na stałe śledzenie pomieszczeń, pracowników lub obszarów wymagających specjalnego nadzoru. Firmom posiadającym siedzibę w Głogowie oferujemy profesjonalne doradztwo i kompleksową realizację. Systemy monitorujące pozwalają śledzić w każdej chwili to, co dzieje się na terenie całego przedsiębiorstwa. Oferowane przez nas systemy oparte są na najnowocześniejszych rozwiązaniach. Używamy wyłącznie sprawdzonych urządzeń od polskich oraz zagranicznych producentów, których zgłownym zadaniem jest nieprzerwana praca bez względu na warunki atmosferyczne. 

 

telewizja przemysłowa, monitoring od FUSE Inwest Głogów

W naszej ofercie dostępne są różnorodne technologie, które pozwalają stworzyć sieć monitoringu dopasowaną do oczekiwań klientów. Montujemy monitoring analogowy typu CCTV, monitoring analogowo-cyfrowy AHD oraz HD CVI, monitoring cyfrowy IP oraz systemy oparte o technologię radiową lub światłowodową IP. Dbamy o odpowiednie dobranie parametrów, które pozwolą na obiór obrazu w możliwie najwyższej jakości, nie nadwyrężając przy tym portfela inwestora. Dla osób, którym zależy na naprawdę wysokiej jakości obrazu, oferujemy rozdzielczość 4K lub Full HD. Dzięki temu oferowana przez nas telewizja przemysłowa oferuje pełen wachlarz propozycji dopasowanych do potrzeb inwestora.

 

montaż monitoringu na terenie Głogowa

Oferowany przez nas system monitoringu pozwala na późniejszą rozbudowę wraz z rozwojem firmy. Aplikacja, która obsługuje system, umożliwia łączne monitorowanie obrazu z kamer znajdujących się w różnych miejscach, dzięki połączeniu internetowemu oraz sieci LAN. To dobre rozwiązanie również dla firm, które posiadają wiele oddziałów i chcą je połączyć w jeden monitoring, tym samym obniżyć koszty zatrudnienia ochrony nadzorującej kamery. W przypadku dużych odległości pomiędzy monitorowanymi obszarami stosujemy połączenia bezprzewodowe, aby nie generować dodatkowych kosztów instalacji. Na wszystkie nasze usługi realizowane na terenie Głogowa udzielamy dwuletniej gwarancji serwisowej, a także realizujemy usługi pogwarancyjne.

różnego rodzaju kamery obrotowe od FUSE

 TELEFON KONTAKTOWY
663-20-39-39


NAPISZ DO NAS WIADOMOŚĆ
kontakt@fuse.com.pl


FUSE INWEST s.c.
Srebrna 16
59-300 Lubin
NIP 692-250-66-91
LOGO Fuse Inwest
Systemy alarmowe | Monitoring | Zabezpieczenia techniczne
FUSE Inwest - Oficjalna Strona - www.fuse.com.pl
Obszar działania firmy woj.dolnośląskie
Telefon kontaktowy: 663-20-39-39 , 697-077-357
Bezpłatny dojazd i wycena systemów !
Systemy i Instalacje Alarmowe SSWiN (System Sygnalizacji Włamania i Napadu)
Systemy i Instalacje Kamer Monitoringu Przemysłowego CCTV (Closed Circuit TeleVision)
Alarmy Monitoring do domu i firmy Wrocław Lubin Głogów.
Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych