Telewizja przemysłowa - monitoring CCTV Głogów


Firmom posiadającym siedzibę w Głogowie oferujemy profesjonalny montaż monitoringu CCTV. Jest to telewizja przemysłowa pozwalająca śledzić w każdej chwili to, co dzieje się na terenie całego przedsiębiorstwa. Oferowane przez nas rozwiązania oparte są na najnowocześniejszych technologiach światłowodowych. Używamy wyłącznie sprawdzonych materiałów tworzonych przez polskich oraz zagranicznych producentów. Są to sprzęty pozwalające na nieprzerwaną pracę bez względu na warunki. Planując monitoring, zawsze bierzemy pod uwagę wymagania wynikające ze specyfiki prawnej dotyczącej danej branży.

 

 

telewizja przemysłowa, monitoring od FUSE Inwest Głogów

W naszej ofercie dostępne są różnorodne technologie, które pozwalają stworzyć sieć monitoringu dopasowaną do oczekiwań klientów. Montujemy monitoring analogowy typu CCTV, monitoring analogowo-cyfrowy AHD oraz HD CVI, monitoring cyfrowy IP oraz systemy oparte o technologię radiową lub światłowodową IP. Dbamy o odpowiednie dobranie parametrów, które pozwolą na obiór obrazu w możliwie najwyższej jakości, nie nadwyrężając przy tym portfela inwestora. Dla osób, którym zależy na naprawdę wysokiej jakości obrazu, oferujemy rozdzielczość 4K lub Full HD. Dzięki temu oferowana przez nas telewizja przemysłowa zadowoli zarówno poszukujących tańszych rozwiązań, jak i tych z najwyżej półki.

 

montaż monitoringu na terenie Głogowa

Profesjonalny monitoring: telewizja przemysłowa w Głogowie

Oferowana przez nas kompleksowa telewizja przemysłowa pozwala na późniejszą rozbudowę wraz z rozwojem firmy. Aplikacja, która obsługuje system, umożliwia łączne monitorowanie obrazu z kamer znajdujących się w różnych miejscach, dzięki połączeniu internetowym oraz sieci LAN. W przypadku dużych odległości pomiędzy monitorowanymi obszarami stosujemy połączenia bezprzewodowe, aby nie generować dodatkowych kosztów instalacji. To dobre rozwiązanie również dla firm, które posiadają wiele oddziałów, a chcą je połączyć w jeden monitoring, co obniża także koszty zatrudnienia ochrony nadzorującej kamery. Na wszystkie nasze usługi realizowane w Głogowie udzielamy dwuletniej gwarancji serwisowej, a także realizujemy usługi pogwarancyjne.

różnego rodzaju kamery obrotowe od FUSE

 TELEFON KONTAKTOWY
663-20-39-39


NAPISZ DO NAS WIADOMOŚĆ
kontakt@fuse.com.pl


FUSE INWEST s.c.
Srebrna 16
59-300 Lubin
NIP 692-250-66-91
LOGO Fuse Inwest
Systemy alarmowe | Monitoring | Zabezpieczenia techniczne
FUSE Inwest - Oficjalna Strona - www.fuse.com.pl
Obszar działania firmy woj.dolnośląskie
Telefon kontaktowy: 663-20-39-39 , 697-077-357
Bezpłatny dojazd i wycena systemów !
Systemy i Instalacje Alarmowe SSWiN (System Sygnalizacji Włamania i Napadu)
Systemy i Instalacje Kamer Monitoringu Przemysłowego CCTV (Closed Circuit TeleVision)
Alarmy Monitoring do domu i firmy Wrocław Lubin Głogów.
Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych