Telewizja przemysłowa CCTV Jelenia Góra - systemy monitoringu

Odpowiednio zamontowana telewizja przemysłowa pozwala w znacznym stopniu ograniczyć niebezpieczne sytuacje pojawiające się na terenie obiektu, a jeśli takie wystąpią, natychmiast je zidentyfikować i podjąć środki mające na celu usunięcie ich. To także świetny sposób na usprawnienie systemu zarządzania ruchem. Ponadto wiele przedsiębiorstw jest prawnie zobligowanych do tego, aby zastosować montaż monitoringu ze względu na branżę, w której działają. Często konieczna jest kontrola wizyjna magazynów lub hal produkcyjnych.

 

telewizja przemysłowa CCTV oraz kamery przemysłowe od FUSE Inwest Jelenia Góra


Stosowane przez nas kamery przemysłowe to stworzony na potrzeby klienta kompleksowy system pozwalający na nieprzerwany dozór obszarów chronionych. W zależności od wybranych rozwiązań mogą mieć one funkcję rejestracji dźwięku oraz możliwość odsłuchu głosu na żywo, czy też możliwość odtwarzania nagrań do czterdziestu dni wstecz. Dodatkową funkcją, która pozwala jeszcze lepiej kontrolować wskazany obszar, jest możliwość podglądu oraz odtwarzania materiałów w kilku miejscach jednocześnie, dzięki czemu żadna niechciana sytuacja nie ulegnie przegapieniu.

 

montaż monitoringu na terenie Jeleniej Góry

 

Montaż monitoringu Jelenia Góra

Nasze usługi montażowe dostępne są na terenie całego województwa dolnośląskiego, w tym także w Jeleniej Górze. Przed rozpoczęciem montażu zawsze pojawiamy się na miejscu, aby określić dokładany zakres prac, ilość potrzebnego sprzętu oraz jego odpowiednie rozmieszczenie. Wycenę wykonujemy bezpłatnie po osobistej wizycie lub w formie on-line, w zależności od czasu, którym dysponuje klient. Montaż monitoringu przebiega najszybciej jak to możliwe, w sposób niezakłócający codziennego funkcjonowania firmy.

Wykorzystywane przez nas systemy monitoringu można z powodzeniem rozbudowywać wraz z rozwojem działalności. Objęte są stałą obsługą serwisową, która zapobiegnie wyłączeniu się kamer w najmniej odpowiednim momencie. Kamery przemysłowe są niezwykle łatwe w obsłudze. Można nimi zarządzać za pośrednictwem internetu, a także przy wykorzystaniu aplikacji na smartfona. To bardzo wygodny system pozwalający mieć stałą kontrolę nad tym, co dzieje się w każdym miejscu Państwa firmy.

 

systemy monitoringu - podzespoły od firmy FUSE

 TELEFON KONTAKTOWY
663-20-39-39


NAPISZ DO NAS WIADOMOŚĆ
kontakt@fuse.com.pl


FUSE INWEST s.c.
Srebrna 16
59-300 Lubin
NIP 692-250-66-91
LOGO Fuse Inwest
Systemy alarmowe | Monitoring | Zabezpieczenia techniczne
FUSE Inwest - Oficjalna Strona - www.fuse.com.pl
Obszar działania firmy woj.dolnośląskie
Telefon kontaktowy: 663-20-39-39 , 697-077-357
Bezpłatny dojazd i wycena systemów !
Systemy i Instalacje Alarmowe SSWiN (System Sygnalizacji Włamania i Napadu)
Systemy i Instalacje Kamer Monitoringu Przemysłowego CCTV (Closed Circuit TeleVision)
Alarmy Monitoring do domu i firmy Wrocław Lubin Głogów.
Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych