Monitoring CCTV Legnica - systemy monitoringu, montaż kamer

Oferowany przez nas monitoring to jeden z systemów zabezpieczających przedsiębiorstwa w Legnicy. Jest to niezbędne rozwiązanie dla każdego, kto chce odpowiednio zadbać o swój majątek oraz poczucie bezpieczeństwa. Niejednokrotnie, jeśli chodzi o firmy, instalacja monitoringu jest koniecznością wynikającą z przepisów prawnych dotyczących danej branży. Jeśli zatem szukacie Państwo firmy, która zaprojektuje system kamer dostosowany do Państwa budżetu oraz oczekiwań, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Działamy na terenie całego województwa dolnośląskiego.
 

 

 

przykład kamer obrotowych od FUSE

Monitoring możemy zamontować wszędzie tam, gdzie jest to niezbędne. Mamy doświadczenie w realizacjach na terenie budynków mieszkalnych, osiedli i wspólnot mieszkaniowych, sklepów oraz magazynów sklepowych, hal produkcyjnych i magazynowych, placów budowy, drogach oraz parkingach, a także w wielu innych miejscach w Legnicy. Gwarantuje on stały nadzór przez dwadzieścia cztery godziny/ siedem dni w tygodniu.

 

instalacja monitoringu na terenie Legnicy

Instalacja monitoringu w Legnicy

Instalacja monitoringu, którą wykonujemy, przebiega najsprawniej jak to możliwe, tak aby nie wpływała w żaden sposób na codzienne działania w firmie. Staramy się, aby proces od momentu skontaktowania się z nami do momentu oglądania obrazu z kamer był jak najkrótszy. Dlatego też oferujemy opcję szybkiej wyceny projektu on-line. Osobom, którym zależy na poznaniu nas osobiście jeszcze przed nawiązaniem współpracy, gwarantujemy, że możemy dojechać bezpłatnie w miejsce, w którym ma znajdować się monitoring.

Zamontowane kamery dają naprawdę wiele możliwości. Są łatwe w sterowaniu, można je kontrolować za pomocą aplikacji mobilnej lub sieci internetowej. Zapisują obraz do czterdziestu dni wstecz, a także nagrywają dźwięk. Wyposażone są w system pozwalający na odsłuchanie zapisu na żywo. Podgląd możliwy jest w kilku miejscach jednocześnie, dzięki czemu kontrolę nad firmą może sprawować każdy użytkownik posiadający dostęp, dbając o to, aby żadna niebezpieczna sytuacja nie uszła niczyjej uwadze. Instalacja monitoringu to często najlepsza decyzja zdejmująca z przedsiębiorców zmartwienia związane z zapewnieniem bezpieczeństwa we własnej firmie.

 monitoring od FUSE Inwest Legnica

 TELEFON KONTAKTOWY
663-20-39-39


NAPISZ DO NAS WIADOMOŚĆ
kontakt@fuse.com.pl


FUSE INWEST s.c.
Srebrna 16
59-300 Lubin
NIP 692-250-66-91
LOGO Fuse Inwest
Systemy alarmowe | Monitoring | Zabezpieczenia techniczne
FUSE Inwest - Oficjalna Strona - www.fuse.com.pl
Obszar działania firmy woj.dolnośląskie
Telefon kontaktowy: 663-20-39-39 , 697-077-357
Bezpłatny dojazd i wycena systemów !
Systemy i Instalacje Alarmowe SSWiN (System Sygnalizacji Włamania i Napadu)
Systemy i Instalacje Kamer Monitoringu Przemysłowego CCTV (Closed Circuit TeleVision)
Alarmy Monitoring do domu i firmy Wrocław Lubin Głogów.
Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych