Montaż kamer i monitoringu Lubin

Kompleksowe systemy monitoringu przemysłowego CCTV

 

Dlaczego Fuse ? 

- Specjalizujemy się wyłącznie w systemach telewizji przemysłowej CCTV.

- Posadamy wieloletnie doświadczenie blisko 250 zrealizowanych instalacji B2B oraz ok 370 instalcji u klientów indywidualnych.

- Stosujemy wyłącznie markowe produkty, które są testowana przed montażem u klienta. 

- Wykonujemy profesjonalne i estetyczne instalacjie dostosowane do miejsca w których będą pracowały.  

- Nie instalujemy chinskich zamienników i podzespołów co bezpośrednio przekłada się na żywotność systemów.

- Korztystamy wyłącznie z markowych materiałów montażowych takich jak: Fischer, Bitner, Elpar, Legrand.

- Posiadamy specjalistyczn sprzęt do montażu systemów monitoringu CCTV.

- Posiadamy wszelkie uprawnienia i kwalifikacje do wykonywania instalacji oraz uprawnienia wysokościowe.

- Dzięki bogatemu doświadczeniu w jednej branży możemy precyzyjnie dobrać sprzęt do wymagań klienta. 

Nasze realizacje : Kliknij tutaj

 

System monitoringu to profesjonalna instalacja kamer, która pozwala na stałą obserwację firmy, obiektów, pomieszczeń a także pracowników i obszarów wymagających specjalnego nadzoru. Wiele lubińskich firm decyduje się na system monitoringu ze względu na chęć ochrony swojego mienia, a także ze względu na wymagające w tym zakresie przepisy prawne. Narzucają one często, jakie branże powinny bezwzględnie zastosować system telewizji przemysłowej na swoim terenie. Profesjonalna instalacja kamer Lubin pozwala przede wszystkim odstraszyć potencjalnych włamywaczy, a w sytuacji, w której dojedzie do incydentu niezgodnego z prawem, jednoznacznie wykryć wizerunek sprawcy.

Instalacja monitoringu Lubin pozwala na wizyjny system kontroli obszaru przez 24 godziny na dobę, odtwarzanie nagrań ze wszystkich kamer z archiwum, a także możliwość rejestrowania dźwięku oraz osłuchu na żywo. Wszystko to jest dostępne za pomocą wygodnej aplikacji dostępnej do zainstalowania na telefonie i komputerze. 
Montaż Kamer Lubin Fuse Inwest
Kompleksowy montaż kamer monitoringu i systemów kamer przemysłowych Lubin

Montaż kamer monitoringu Lubin - to niejednokrotnie obowiązek dla firm, ale również forma wsparcia zarządzania firmą. Pozwala lepiej nadzorować proces produkcji oraz szybciej wykryć ewentualne wady, czy przestoje podczas pracy. Stały nadzór poprzez profesjonalny monitornig zapobiega potencjalnym kradzieżom a także prowokuje pracowników do efektywniejszej pracy. Montaż kamer monitoringu w firmie może zatem wpłynąć pozytywnie nie tylko na bezpieczeństwo ale również na wyniki firmy.  

Montaż Kamer Lubin Fuse Inwest

Wybierając odpowiedni system monitoringu warto zwrócić się do profesjonalnej firmy zakładającej instalacje monitoringu w Lubinie

Jeżeli interesuje Państwa montaż kamer Lubin, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie doradzimy jaki rodzaj instalacji oraz urządzenia będą najlepiej odpowiadały na Państwa potrzeby. W ramach współpracy objaśnimy, na czym polega monitoring przemysłowy CCTV, IP czy HDCVI. Rodzaj kamer monitoringu czy system kamer przemysłowych zawsze dostosowujemy indywidualnie do każdego zlecenia w zależności od oczekiwań klientów, obszaru, który ma być monitorowany, jakości obrazu, który ma być zapisywany, a także dysponowanego budżetu. Nad opracowaniem odpowiedniej instalacji monitoringu pracują nasi najlepsi fachowcy, którzy stale aktualizują posiadaną wiedzę potwierdzoną dużym doświadczeniem. 

Montaż Kamer Lubin Fuse Inwest

Do tej pory wykonaliśmy wiele realizacji z zakresu montażu kamer telewizji przemysłowej, montażu kamer IP w Lubinie oraz w całej Polsce.

Wśród naszych dotychczasowych realizacji znalazły się liczne kompleksowe rozwiązania dla firm z Lubina z wielu branż. Telewizja przemysłowa CCTV doskonale funkcjonuje w wielu magazynach, przedszkolach, halach produkcyjnych, sklepach, biurach, osiedlach mieszkaniowych, na drogach, parkingach oraz placach budowy na terenie całego Lubina

Dzięki nam zyskają Państwo pewność, że monitoring będzie zawsze działał bez zastrzeżeń! Lubin to jedno z miast, w którym świadczymy nasze usługi – zapraszamy do współpracy.

Wszystkie nasze usługi obejmujące montaż kamer Lubin i montaż monitoringu Lubin objęte są dwuletnią gwarancją. Oferujemy również pomoc przy stworzeniu harmonogramu rozbudowy sieci, a także podejmujemy się stałego nadzoru po upływie okresu gwarancji. Jesteśmy dostępni on-line 24/h, a nasi specjaliści dojeżdżają na miejsce awarii w ciągu 48h od momentu zgłoszenia. W ramach współpracy oferujemy okresowe przeglądy zawierające usługę kalibracji oraz czyszczenie sprzętu.

 TELEFON KONTAKTOWY
663-20-39-39


NAPISZ DO NAS WIADOMOŚĆ
kontakt(kodspam)fuse.com.pl


FUSE INWEST
Srebrna 16
59-300 Lubin
NIP 692-245-50-48
LOGO Fuse Inwest
Systemy alarmowe | Monitoring | Zabezpieczenia techniczne | Polityka prywatności
FUSE Inwest - Oficjalna Strona - www.fuse.com.pl
Montaż kamer Obszar działania: Wrocław, Lubin, Legnica, Świdnica,
Wałbrzych, Bolesławiec, Jawor, Głogów, Jelenia Góra,
Karpacz, Szklarska Poręba, Leszno, Nowa Sól, Polkowice

Telefon kontaktowy: 663-20-39-39
Bezpłatny dojazd i wycena systemów !
Systemy i Instalacje Kamer Monitoringu
Kompleksowe Systemy Monitoringu dla Firmy i Domu
Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych