Montaż kamer i monitoringu Polkowice

Kompleksowe systemy monitoringu przemysłowego CCTV

 

Dlaczego Fuse ? 

- Specjalizujemy się wyłącznie w systemach telewizji przemysłowej CCTV.

- Posadamy wieloletnie doświadczenie blisko 250 zrealizowanych instalacji B2B oraz ok 370 instalcji u klientów indywidualnych.

- Stosujemy wyłącznie markowe produkty, które są testowana przed montażem u klienta. 

- Wykonujemy profesjonalne i estetyczne instalacjie dostosowane do miejsca w których będą pracowały.  

- Nie instalujemy chinskich zamienników i podzespołów co bezpośrednio przekłada się na żywotność systemów.

- Korztystamy wyłącznie z markowych materiałów montażowych takich jak: Fischer, Bitner, Elpar, Legrand.

- Posiadamy specjalistyczn sprzęt do montażu systemów monitoringu CCTV.

- Posiadamy wszelkie uprawnienia i kwalifikacje do wykonywania instalacji oraz uprawnienia wysokościowe.

- Dzięki bogatemu doświadczeniu w jednej branży możemy precyzyjnie dobrać sprzęt do wymagań klienta. 

Nasze realizacje : Kliknij tutaj

 

Polkowice są jednym z prężniej rozwijającyh się miast w Polsce. Świadczyć o tym mogą nowo powstałe inwestycje na terenie miasta takie jak budownictwo mieszkalne czy siedziby i hale prdukcyjne dużych przedsiębiorstw. Wspólnym elementem, który łączy wszystkie te działania jest roznące zapotrzebowanie na nowoczesne rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa i ochrony. Mając na uwadze ten fakt wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorstwom jak i osobom prywatnym oferując kompleksowy montaż kamer w Polkowicach.
Montaż Kamer Polkowice Fuse Inwest

Instalacja monitoringu i systemu telewizji przemysłowej

W zakres naszych usług wchodzi budowa instalacji monitoringu od podstaw, a także modernizacja istniejących systemów telwizji przemyslowej i dostosowanie do zmieniających się potrzeb. Jeśli szukają Państwo odpowiedniego rozwiązania dla siebie nasz specjalista pomoże przy wyborze odpowiednich kamer monitoringu oraz sposobu montażu kamer służąc fachową wiedzą i doświadczeniem. Każdy profesjonalny system monitoringu w Polkowicach wymaga przede wszytskim poznania oczekiwań klienta i możliwości dostosowania do infrastruktury obiektu. W ramach współpracy wyjaśnimy na czym polaga system kamer CCTV, kamery IP czy HDCVI oraz dobierzemy najkorzystniejsze rozwiązanie. 
Montaż Kamer Polkowice Fuse Inwest

Bez względu na rodzaj wybranego systemu kamery monitoringu mogą pełnić funkcję kontrolną, obserwacyjną i identyfikacyjną. Dobrze zaplanowany system w przypadku wystąpienia niebezpiecznego zdarzenia na obszarze objętego zasięgiem kamer pozwala łatwo zlokalizować i wyeliminować jego przyczynę. Dodatkowym atutem oprócz wizyjnego systemu kontroli przez 24 godziny na dobę jest odtwarzanie nagrań ze wszystkich kamer z archiwum, a także możliwość rejestrowania dźwięku oraz osłuchu na żywo. Wszystko to jest dostępne za pomocą wygodnej aplikacji dostępnej do zainstalowania na smartfonie czy komputerze.

Montaż kamer w Polkowicach to nie tylko jednorazowa usługa. Nasi klienci mogą polegać na pomocy naszych najlepszych fachowców, którzy stale aktualizują posiadaną wiedzę potwierdzoną dużym doświadczeniem, dlatego wybierając odpowiedni system monitoringu warto zwrócić się do profesjonalnej firmy zakładającej instalacje monitoringu w Polkowicach. Wśród naszych realizacji znajduje się wiele systemów monitoringu z montażem w Polkowicach i nie tylko. Systemy kamer nieprzerwanie działają w takich miejscach jak hale produkcyjne, biurowce, osiedla mieszkaniowe, przedszkola, magazyny, parkingi strzeżone na terenie całego miasta. 

Montaż Kamer Polkowice Fuse Inwest

Dzięki nam zyskają Państwo pewność, że monitoring będzie zawsze działał bez zastrzeżeń! Polkowice to jedno z miast, w którym głównie świadczymy nasze usługi – zapraszamy do współpracy.

Wszystkie nasze usługi montaż kamer Polkowice i montaż monitoringu Polkowice objęte są dwuletnią gwarancją. Oferujemy również pomoc przy stworzeniu harmonogramu rozbudowy sieci, a także podejmujemy się stałego nadzoru po upływie okresu gwarancji. Jesteśmy dostępni on-line 24/h, a nasi specjaliści dojeżdżają na miejsce awarii w ciągu 48h od momentu zgłoszenia. W ramach współpracy oferujemy okresowe przeglądy zawierające usługę kalibracji oraz czyszczenie sprzętu.

Zadzwoń i umów się z naszym specjalistą na bezpłatną wizję lokalną lub zyskaj szybką wycenę on-line!TELEFON KONTAKTOWY
663-20-39-39


NAPISZ DO NAS WIADOMOŚĆ
kontakt(kodspam)fuse.com.pl


FUSE INWEST s.c.
Srebrna 16
59-300 Lubin
NIP 692-250-66-91
LOGO Fuse Inwest
Systemy alarmowe | Monitoring | Zabezpieczenia techniczne | Polityka prywatności
FUSE Inwest - Oficjalna Strona - www.fuse.com.pl
Obszar działania firmy zachód polski
Telefon kontaktowy: 663-20-39-39
Bezpłatny dojazd i wycena systemów !
Systemy i Instalacje Kamer Monitoringu Przemysłowego CCTV (Closed Circuit TeleVision)
Kompleksowe Systemy Monitoringu dla Firmy i Domu
Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych