Monitoring Domu 


Specjalizujemy się montażu, sprzedaży i serwisie sytemów monitoringu domu oraz zabudowań gospodarczych.

Po wykonaniu montaży blisko 500 systemów monitoringu domu w skład, których wchodziło ponad 2000 kamer domowych, możemy pochwalić się bardzo dużym doświadczeniem w tym zakresie.
Nasze instalacje oraz systemy monitoringu zostały zamontowane na domach w blisko 300 miejscowościach, takich jak:

Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Lubin, Głogów, Świdnica, Bolesławiec, Oleśnica, Oława, Dzierżoniów, Zgorzelec, Bielawa, Kłodzko, Świebodzice, Jawor, Polkowice, Nowa Ruda, Lubań, Kamienna Góra, Bogatynia, Strzegom, Jelcz-Laskowice, Złotoryja, Boguszów-Gorce, Ząbkowice Śląskie, Trzebnica, Chojnów, Brzeg Dolny, Strzelin, Wołów i wiele innych.

Podczas instalacji monitoringu domu najważniejszą rolę poza odpowiednim doborem parametrów kamer do domu, przykładamy do estetyki wykonania instalacji i montażu każdego elementu sytemu monitoringu. Wiemy, że w domach prywatnych oprócz funkcji zabezpieczenia budynku najwyżej cenioną wartością jest estetyka instalacji.Przez wszystkie lata udało nam się odpowiednio dobrać systemy do monitoringu do domu i budynków, by niezależnie od konstrukcji czy wieku instalacja wyglądała dobrze i estetycznie zachowując przy tym pełną funkcjonalność i żywotność. Wszystkie materiały, które używamy do instalacji kamer na domach są wysokiej klasy komponentami najlepszych producentów. Materiały te wybierane i testowane były przez wiele lat by osiągnąć maksymalną żywotność i bezawaryjność instalowanych przez nas systemów monitoringów domu.

Dzięki temu udało nam się zejść z awaryjnością systemów do poziomu 0,03 % wszystkich instalowanych komponentów należących do monitoringu domu co dało nam możliwość oferowania najwyższej jakości serwisu monitoringu. Po zgłoszeniu usterki kamery lub innego elementu monitoringu domu urządzenie zawsze wymieniamy na nowe, nie dopuszczając do sytuacji, w której właściciel domu zostaje bez monitoringu.

 

Wszystkie systemy monitoringu, które instalujemy posiadają funkcję podglądu on-line

Funkcja ta zapewnia dostęp do podglądu kamer w domu niezależnie od miejsca, w którym jesteśmy. Podglądy te działają bardzo płynnie a sama aplikacja do obsługi systemu monitoringu posiada wiele praktycznych i przydatnych funkcji. Takich jak podgląd, odtwarzanie nagrań z kamer, odtwarzanie selektywne ( np. wyłącznie momenty wykrycia ruchu przez kamerę ), wykonywania zdjęć zapisywanych bezpośrednio na telefonie oraz zgrywania materiałów wideo z kamer monitoringu domu bezpośrednio na telefon. Dzięki tym funkcją obsługa staje się prosta i wygodna, a udostępnienie wybranego nagrania z kamery monitoringu domowego zajmuje dosłownie kilka chwil i nie wymaga skomplikowanych procedur zgrywania nagrań. Całe oprogramowanie systemu monitoringu domowego zarówno na smartphonie, komputerze i rejestratorze jest intuicyjne, proste i w języku polskim.

Dodatkowo dzięki naszemu doświadczeniu i specjalizacji wyłącznie w montażu systemów monitoringu w tym montażu monitoringu domowego w razie jakichkolwiek pytań nawet z zakresu najprostszej obsługi służymy szybką pomocą, a naszym klientom pomagamy nawet wiele lat po upływie okresów gwarancyjnych.

 

To nie wszystko!

System monitoringu domu posiada jeszcze dwie bardzo przydatne funkcje.

Są to IVS - czyli funkcja powiadamiania o przekroczeniu wirtualnej linii na terenie domu lub ogrodu. Po montażu wszystkich kamer na domu oraz ich dokładnemu ustawieniu na obrazie z kamery rysujemy linie po której przekroczeniu przez człowieka lub pojazd system automatycznie wygeneruje krótki film z danej kamery i wyśle go w formie powiadomienia na telefon z zaintalowaną aplikacją. Po włączeniu powiadomienia na smartphonie zostanie odtworzony materiał filmowy z momentu naruszenia lini, niezależnie od czasu w jakim zobaczymy powiadomienie.

Kolejnym świetnym rozwiązaniem idealnie nadającym się do monitoringu domu są mikrofony w kamerach. Przydają się częściej niż mogło by się wydawać i często szukając monitoringu do domu nawet nie myśli się o takim dodatku, a jest on tak naturalny jak dźwięk w telewizorze. Nagranie z kamer z dźwiękiem od razu znacznie poprawia rozeznanie w sytuacji. Dla przykładu kamera monitoringu domowego nagrała intruza, który przeszedł w martwe pole np. za wysokimi krzakami, dzięki możliwości odsłuchu audio możemy stwierdzić czy osoba oddaliła się czy może próbuje uszkodzić okno lub wyłamać drzwi.

 

Pojawia się teraz pytanie co daje takie monitoring domu?

Przecież złodziej może wejść do budynku i ukraść rejestrator monitoringu. Alarm był by lepszy, otóż nie! Alarm też można unieszkodliwić, nagranie z kamer monitoringu stanowi dowód rzeczowy w postępowaniach karnych i daje nam możliwość zidentyfikowania sprawcy choćby zgrywając nagranie z kamery na telofon w czasie, gdy intruz jeszcze nie dostał się do rejestratora. Czasami stosuje się 2 rejestratory monitoringu zamontowane w różnych częściach domu co daje niemal 100% pewność, że  nagrania przetrwają.

Dodatkowym zabezpieczaniem domu może być również podłączenie naszego monitoringu domowego do dowolnej grupy interwencyjnej, dokładnie tak samo jak systemu alarmowego, jednak z tą różnicą, że w przypadku alarmu nigdy nie wiem co dzieje się na terenie domu i nie mamy jak zweryfikować stanu faktycznego. Monitoringu domu może również zostać wyposażony w zewnętrzną syrenę alarmową, którą możemy włączyć zdalnie z aplikacji na telefonie.

 

Monitoring domudaje nam 4 istotne przewagi na systemem alarmowym.

Po pierwsze możliwość weryfikacji co się faktycznie dzieje. Po drugie możliwość wykorzystania nagrania jako dowód, po trzecie wystraszenie intruza oraz sprawdzenie jego reakcji i po czwarte natychmiastowego powiadomienia służb z przekazaniem rysopisu.

 

Szybka wycena dostosowana do Państwa potrzeb

Jako doświadczeni instalatorzy systemów monitoringu domowego wiemy, że zależy Państwu na czasie i sprawności działań, dlatego uprościliśmy proces wyceny monitoringu domu do niezbędnego minimum. Do przygotowania wyceny wystarczy nam adres nieruchomości oraz klika zdjęć a przedstawiona oferta zawsze jest ofertą końcową i nie ulega zamianie. Wszelkie ryzyko jako wykonawcy systemów monitoringu domu bierzemy na siebie.
Kompletny system monitoringu domowego instalujemy nie dłużej niż jeden dzień, zdajemy sobie sprawę że jest to ingerencja w komfort domowników, dlatego prace montaże przeprowadzamy szybko i sprawnie nie pozostawiając po nich żadnych śladów.

 

Mamy nadzieję że udało nam się Państwa przekonać, że jesteśmy najlepszym wyborem na rynku i pozostało już tylko zadzwonić i umówić się na wycenę monitoringu Twojego domu.

 

Dlaczego My?

 • Specjalizujemy się wyłącznie w systemach telewizji przemysłowej CCTV.
 • Posadamy wieloletnie doświadczenie, blisko 450 zrealizowanych instalacji B2B oraz ok 500 klientów indywidualnych.
 • Stosujemy wyłącznie markowe produkty, które są testowana przed montażem u klienta. 
 • Wykonujemy profesjonalne i estetyczne instalacjie dostosowane do miejsca w których będą pracowały.  
 • Nie instalujemy chinskich zamienników i podzespołów co bezpośrednio przekłada się na żywotność systemów.
 • Korztystamy wyłącznie z markowych materiałów montażowych takich jak: Fischer, Bitner, Elpar, Legrand.
 • Posiadamy specjalistyczn sprzęt do montażu systemów monitoringu CCTV.
 • Posiadamy wszelkie uprawnienia i kwalifikacje do wykonywania instalacji oraz uprawnienia wysokościowe.
 • Dzięki bogatemu doświadczeniu w jednej branży możemy precyzyjnie dobrać sprzęt do wymagań klienta. 

Nasze realizacje : Kliknij tutaj

Technologie, na których pracują nasze urządzenia :

 • CCTV   Monitoring Analogowy
 • AHD     Monitoring Analogowo / Cyfrowy - oparty na instalacji analogowej
 • HD CVI Monitoring Analogowo / Cyfrowy - oparty na instalacji analogowej
 • IP          Monitoring Cyfrowy

Zastosowanie : 

 • Dozór obszarów chronionych 24h/7,
 • Możliwość rejestracji dźwięku oraz odsłuch na żywo,
 • Podgląd i odtwarzanie materiałów w kilku miejscach jednocześnie
  (np. w domu, biurze, telefonie bez konieczności instalowania aplikacji)

Korzyści :

 • Bezpośrednie podłączenie do telewizora lub komputera,
 • Oprogramowanie z bezpłatną dożywotnią licencją,
 • Możliwość dostępu przez Internet oraz w ramach sieci domowej,
 • Jednoczesne odtwarzanie obrazów z kilku rejestratorów w jednej aplikacji,
 • Bezpłatna aplikacja na Smartphona.

Na nasze systemy udzielamy 3 letniej gwarancji oraz oferujemy pełen zakres usług pogwarancyjnych.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami 663-20-39-39
Bezpłatny dojazd i wycena! woj.dolnośląskie lub szybka wycena on-line.

 

Zachęcamy do umówienia się na bezpłatną wizję lokalną lub szybką wycenę on-line ( na podstawie zdjęć )

INFORMACJA: Dla domów do 300m², mieszkań do 150m² i wspólnot mieszkaniowych korzystna stawka VAT 8%TELEFON KONTAKTOWY
663-20-39-39


NAPISZ DO NAS WIADOMOŚĆ
kontakt(kodspam)fuse.com.pl


FUSE INWEST
Srebrna 16
59-300 Lubin
NIP 692-245-50-48
LOGO Fuse Inwest
Systemy alarmowe | Monitoring | Zabezpieczenia techniczne | Polityka prywatności
FUSE Inwest - Oficjalna Strona - www.fuse.com.pl
Montaż kamer Obszar działania: Wrocław, Lubin, Legnica, Świdnica,
Wałbrzych, Bolesławiec, Jawor, Głogów, Jelenia Góra,
Karpacz, Szklarska Poręba, Leszno, Nowa Sól, Polkowice

Telefon kontaktowy: 663-20-39-39
Bezpłatny dojazd i wycena systemów !
Systemy i Instalacje Kamer Monitoringu
Kompleksowe Systemy Monitoringu dla Firmy i Domu
Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych